| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Sparta |
| Model: | A-LANE ENERGY H61 NAVY BLUE-MAT |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Shimano |
| Kleur: | Navyblue matte |
| Maat: | 61 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 28 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 38917 |
| Voorraad: |