| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | PARIS TEST E-BIKE L53 Tropical b |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Shimano |
| Kleur: | tropical blue glans |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 24.8 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 39002 |
| Voorraad: |