| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | MISS GRACE C7 HMB L54 Black H7 |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Shimano |
| Kleur: | black mat |
| Maat: | 54 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Magura Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 26.6 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 39167 |
| Voorraad: |