| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | HEAVYDUTYNL C5 HMB BELT L54 In |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 5 x Shimano |
| Kleur: | ink blue glans |
| Maat: | 54 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Magura Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 26.3 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 38972 |
| Voorraad: |