| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | HEAVYDUTY L49 Caramel khaki T7 |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Shimano |
| Kleur: | caramel khaki glans |
| Maat: | 49 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Shimano Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 23.2 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Art. nummer: | 38892 |
| Voorraad: |