| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | GRENOBLE 3.0 C5 HMB L53 Anthraci |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 5 x Shimano |
| Kleur: | anthracite grey glans |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 27 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Art. nummer: | 39000 |
| Voorraad: |