| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | ESPRIT C7 HMS H59 Space antracit |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Shimano |
| Kleur: | space anthracite mat |
| Maat: | 59 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Shimano Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 23.3 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Art. nummer: | 38928 |
| Voorraad: |