| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | ECLIPSE C380 HMB L50 Metallic or |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | metallic orange mat |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 275" |
| Remmen (achter): | Shimano Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 28.3 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 39164 |
| Voorraad: |