| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | CHAMONIX S11 H61 Cloud grey S11 |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 11 x Shimano |
| Kleur: | cloud grey mat |
| Maat: | 61 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Shimano Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 18.7 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 39094 |
| Voorraad: |