| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | CHAMONIX C8 H57 Clay green T8 M |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 8 x Shimano |
| Kleur: | clay green mat |
| Maat: | 57 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Shimano Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 19 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 39162 |
| Voorraad: |