| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | BLOOM C7 HMS |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Shimano |
| Kleur: | thunder grey glans |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 26.9 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Art. nummer: | 39092 |
| Voorraad: |