| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | Finez PT Exclusive G Volcano Bl |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 8 x Shimano |
| Kleur: | Volcano Black matt |
| Maat: | 57 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 28.5 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 38984 |
| Voorraad: |