| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | Altura PT Pro L Smokingblack - |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 5 x Shimano |
| Kleur: | Smokingblack matt |
| Maat: | 51 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro Bandrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 28.3 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 38916 |
| Voorraad: |